Старшокласники Рівненщини збиралися у Києві

11.12.2018

Делегація лідерів обласної ради старшокласників Рівненщини брала участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування з теми «Права людини», що відбувся у Києві 5-7 грудня 2018 року.

Учасниками збору стали найактивніші лідери закладів загальної середньої освіти області – Корженевський Влад, голова обласної ради старшокласників Рівненщини, Софія Годун, голова Рівненської районної спілки “Екіпаж”, Катерина Лінива, голова Сарненської районної ради лідерів “Сузір’я” спільно із координатором Ангеліною Ровкач.

На зборі лідерів Учнівської ліги України Рівненщина представила досвід діяльності регіональної Національної дитячої ради при Уповноваженому Президента з прав дитини. Влад Корженевський, голова обласної ради старшокласників Рівненщини «Імпульс» окреслив важливість діяльності таких рад, адже захист прав дітей, можливість висловити думку учнів та бути почутими – шлях до цивілізованого високорозвиненого суспільства.

Другий день Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування проходив доволі продуктивно. Працювали в інтерактивних локаціях із представниками Міністерства юстиції України, Unisef, La-Strada Ukraine, взяли участь у народознавчому квесті та тренінгу із тімбілдингу.

Вечір до Дня Збройних сил України, який провели лідери Черкащини, відбувся урочисто і з сумом водночас. Лідери України написали лист Захиснику України, утворили ланцюг Єднання та флешмоб. Вшанували загиблих Героїв та заспівали пісню “Воїни світла”… Ніхто не залишився байдужим.

У ці два з половиною дні відбулися надзвичайно продуктивні та змістовні заходи, які дали можливість нашим активним, розумним та небайдужим дітям розкрити свої таланти і здібності, навчитися планувати і брати відповідальність за свої вчинки, слова та наміри. Дуже приємно було усвідомлювати, що мислять вони по-дорослому і прагнуть змінити світ, власне життя і країну.

За активну участь в організації та проведенні всеукраїнського збору обласна рада старшокласників Рівненщини «Імпульс» отримала подяку Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру позашкільної освіти.