Старшокласники-лідери навчалися в школі управлінської майстерності

06.03.2018

У Дубенському Будинку дітей та молоді відбулося засідання обласної школи управлінської майстерності для лідерів та координаторів учнівського самоврядування з теми «Відповідальне лідерство».

В засіданні взяли участь 18 голів та 18 координаторів діяльності осередків учнівського самоврядування міст, районів, ОТГ області, 20 депутатів Дубенської міської ради старшокласників «Лідер». До підготовки та проведення заходів також були залучені практичні психологи та педагоги-організатори шкіл.

Програма засідання школи передбачала: відкриття школи; візитівку Будинку дітей та молоді; презентацію діяльності Дубенської міської ради старшокласників «Лідер»; ділову гру з лідерами учнівського самоврядування «Мистецтво лідерства»; психологічний практикум з координаторами учнівського самоврядування «Сучасні підходи до формування лідерських якостей в учнівської молоді»; дебати «Інтернет, соціальні мережі: співвідношення позитиву і негативу»; засідання обласної ради старшокласників Рівненщини.

Актуально та цікаво, за форматом Карла Попера, відбулися дебати, де старшокласники стверджували або заперечували тези щодо позитивного чи негативного впливу Інтернету і соціальних мереж на життя сучасної молоді.

Учасників та гостей засідання привітали концертною программою вихованці творчих колективів Дубенського Будинку дітей та молоді народний ансамбль танцю «Україночка» (кер. Суліма Л.В.), зразковий ВІА «Тарас Бульба» (кер. Галій О.М.), ансамбль пісні «Волиняночка» (кер. Кириченко О.М.). Вихованці художньо-прикладних студій «Веселка» (кер. Боратинська В.П.) та «Самоцвіти» (кер. Нестерук С.М.) продемонстрували виставку творчих робіт.

Представники осередків учнівського самоврядування області ділилися досвідом та звітували про діяльність у першому півріччі, дискутували на актуальні теми та обговорювали програму заходів ХІІ обласного зльоту лідерів учнівського самоврядування, який відбудеться  у травні 2018 року.