Стандарти НУШ у Володимирецькому колегіумі: здоров’я, безбар’єрність, яскравий дизайн та електронні підручники

28.09.2018

Концепція «Нова українська школа» передбачає кардинальну зміну традицій та буденності. По всій країні розпочато повне перезавантаження освітніх програм та методик. Окрім того, паралельно реалізується проект «Новий освітній простір», який покликаний підвищити мотивацію до навчання.

Керівники освітніх закладів по-своєму уявляють ідеальну школу та її складові. Однак, усі сходяться на тому, що здорове й безпечне освітнє середовище школи є основою якісної освіти. Саме цими критеріями і керувалися у Володимирецькому районному колегіумі, коли започатковували традиції фіточаювання, ранкової руханки, занять просто неба, марафонів, фітнес-турів тощо.

У навчальній програмі закладу вдало поєднують компетентнісний підхід та активно долучаються до різних всеукраїнських експериментів та міжнародних стартапів. Так, учнівська делегація колегіуму, в складі якої переможці обласних олімпіад з англійської мови, математики, фізики, хімії та астрономії, віднедавна має змогу прослухати курс занять у Мерсінському ліцеї (Турція), позмагатися у конкурсах, відвідати історичні та культурні місця країни і відпочити на березі Середземного моря. Також, сучасні школярі Володимирецького колегіуму беруть активну участь в експерименті з використання електронного підручника та створюють модель авторської школи.

Метою Нової української школи є виховання сучасної та освітченої людини, тому Володимирецький колегіум знає, як окреслити школярам значущість мрій та шляхи їх досягнення.