Стало відомо, хто найкраще в області знає хімію

07.02.2020

В Рівному 6 лютого пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. За перемогу змагалися 103 учні  закладів освіти області: 30 – 8-го, 26 – 9-го, 26 – 10-го та 21 – 11-го класів.

Найкращі результати показали учні Рівного – 8 призових місць;  комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів», Дубровицького та Володимирецького районів – по 5 призових місць; Здолбунівського та Гощанського районів – по 4 призових місця; міста Вараш – 3 призових місця.

Найбільше переможців підготували педагоги: Ремезюк Таміла Валеріївна – 5, Якимчук Ніна Василівна  – 4,   Шеретюк Надія Омелянівна,  Штемпель Оксана Анатоліївна та Кривко Наталія Миколаївна – по 3,  Тригубець Леся Дмитрівна – 2 переможці.

Переможці олімпіади

8-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Вихованець Богдан Іванович Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради 1 Данилюк Роман Едуардович
Пастернак Андрій Андрійович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 1 Стібиш Андрій Петрович
Конончук Андрій Віталійович Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12 Рівненської міської ради

2 Самолюк Наталія Василівна
Кітовський Олексій Віталійович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Якимчук Ніна Василівна
Мохначук Тимофій Олегович Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради 2 Шеретюк Надія Омелянівна
Герасимчик Микола Сергійович Великоолексинський ліцей Шпанівської сільської ради Рівненського району 2 Куцак Світлана Олександрівна
Палій Олександр Юрійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради 2 Мельник Уляна Станіславівна
Бортник Таміла Юріївна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Кривко Наталія Миколаївна
Мосійчук Микола Володимирович Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей -школа» Дубровицької районної ради 3 Ремезюк Таміла Валеріївна
Мащак Вікторія Ярославівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 Грицюнь Наталія Михайлівна
Данильчук Іван Ігорович Мнишинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Гощанської районної ради 3 Калюжний Юрій Миколайовий
Никитюк Роман Вікторович Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради 3 Ярмольчук Світлана Андріївна
Ткач Катерина Олегівна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради 3 Тонконоженко Олена Ярославівна
Кренько Богдана Олегівна Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей -школа» Дубровицької районної ради 3 Ремезюк Таміла Валеріївна
9-й клас
Вівсянник Анастасія Олегівна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради 1 Захарук Людмила Григорівна
Малевич Сергій Олександрович Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради 1 Тригубець Леся Дмитрівна
Біндюк Христина Миколаївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Якимчук Ніна Василівна
Полюхович Олександр Сергійович Сарненський ліцей № 2 Сарненської районної ради 2 Залуцький Степан Романович
Литвак Віталій Андрійович Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради 2 Шеретюк Надія Омелянівна
Корнійчук Рувим Михайлович Мутвицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради 2 Кричкевич Оксана Василівна
Кроль Дмитро Мирославович Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 3 Кравчук Жанна Володимирівна
Шубер Вікторія Миколаївна Курганівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Острозької районної ради 3 Лукашова Людмила Леонідівна
Юрковський Тарас Сергійович Радивилівський навчально-виховний комплеск «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради 3 Савчук Ірина Петрівна
Олійник Станіслав Русланович Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради 3 Шеретюк Надія Омелянівна
Дойничко Анна Олегівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 ім.Володимира Короленка Рівненської міської ради 3 Лівенда Валентина Антонівна
Новицька Вікторія Русланівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Муравинець Людмила Мефодіївна
Гоц Аліна Михайлівна Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Костопільської районної ради 3 Глухоцька Любов Федорівна
10-й клас
Гусар Андрій Сергійович Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 1 Кішман Микола Володимирович
Крайлюк Олеся Русланівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 1 Якимчук Ніна Василівна
Бусь Олександра Юріївна Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» Рівненської міської ради 2 Курносікова Людмила Іванівна, Будєнкова Надія Марківна
Козакова Марина Сергіївна Маломидська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради 2 Козакова Оксана Григорівна
Швед Анастасія Володимирівна Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей -школа» Дубровицької районної ради 2 Ремезюк Таміла Валеріївна
Осадець Олександра Романівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 Рівненської міської ради 2 Гупаленко Галина Степанівна
Сідорська Вікторія Сергіївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Якимчук Ніна Василівна
Трищук Анна Анатоліївна Клесівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району 3 Яковенко Олена Григорівна
Мороченець Владислав Васильович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Кривко Наталія Миколаївна
Шевчук Ірина Олександрівна Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня-гімназія» Рокитнівської районної ради 3 Брюховських Ольга Іванівна
Прендецька Ольга Петрівна Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 Фещук Алла Антонівна
Лобанов Данило Олексійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 3 Гоштук Руслана Павлівна
Бедик Софія Олександрівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Кривко Наталія Миколаївна
11-й клас
Заріцька Ольга Олегівна Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради 1 Тригубець Леся Дмитрівна
Ольшанська Віолетта Вікторівна Опорний заклад «Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району 1 Ольшанська Тетяна Анатоліївна
Бондарчук Анастасія Віталіївна Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради 2 Рачинська Інга Миколаївна
Климчук Софія Сергіївна Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради 2 Ремезюк Таміла Валеріївна
Ничипорук Софія Миколаївна Рафалівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради 2 Оніщук Людмила Якимівна
Ковальчук Ангеліна Василівна Уїздецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради 3 Шеретюк Тарас Миколайович
Делідон Ірина Григорівна Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради 3 Ремезюк Таміла Валеріївна
Мельничук Поліна Сергіївна Симонівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Гощанської районної ради 3 Цимбалюк Тетяна Миколаївна
Степчук Ангеліна Андріївна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради 3 Стадник Руслана Іванівна

Chemical flasks and blackboard with formulas.