Стало відомо, хто на Рівненщині найкраще знає астрономію

20.01.2020

У Рівному 18 січня пройшов обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. За перемогу змагалися 41 учень закладів освіти області: 22 десятикласники та 19 учнів 11 класу.

Найкращі результати показали учні закладів освіти міста Рівне – 3 та Володимирецького району –  4 призових місця, комунального закладу “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів”, Березнівського району, міст Дубно та Вараш – по 2 призових місця.

Найбільше переможців підготували педагоги Полюхович Олег Васильович – 4, Пастушок Дмитро Ігорович –  2.

Переможці олімпіади

10-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Мордас Наталія Петрівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 1 Полюхович Олег Васильович
Мороченець Владислав Васильович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 1 Полюхович Олег Васильович
Лобанов Данило Олексійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 2 Сидорчик Катерина Михайлівна
Ковалик Назар Миколайович Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради 2 Замлинна Тетяна Йосипівна
Луковець Дмитрій Валентинович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 Полюхович Олег Васильович
Нересниця Олег Юрійович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради 2 Пастушок Дмитро Ігорович
Дорофєєва Світлана Павлівна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради 3 Рибалко Олена Славянівна
Плісецька Еліна Ігорівна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради 3 Заверуха Ірина Борисівна
Бороденко Роман Андрійович Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради 3 Козловський Ігор Іванович
Міщеня Володимир Володимирович Сарненська гімназія Сарненської районної ради 3 Галушко Олександр Вікторович
Крока Назарій Миколайович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради 3 Пастушок Дмитро Ігорович
11-й клас
Тригуб Діана Костянтинівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради 1 Кисільов Іван Семенович
Диханов Ярослав Юрійович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 1 Полюхович Олег Васильович
Заріцька Ольга Олегівна Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради 2 Ключник Віктор Васильович
Полюх Андрій Вікторович Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені Т. Г. Шевченка» Костопільської районної ради 2 Семещук Ігор Лаврентійович
Борак Дмитро Юрійович Привільненська загальноосвітня школа    І – ІІІ ступенів Привільненської сільської ради Дубенського району 2 Ковальчук Інна Миколаївна
Шалак Данило Володимирович Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради 3 Туревич Оксана Олександрівна
Дулько Діана Олександрівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 3 Приходько Надія Андріївна
Леньков Станіслав Сергійович Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради 3 Ковальчук Іван Віталійович
Наконечний Ілля Андрійович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради 3 Петренчук Ірина Арсентіївна
Кот Тетяна

Юріївна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 3 Рудик Наталія Володимирівна