Спортсмени із Костопільщини вкотре заявили про себе на весь світ

12.12.2017

На змаганнях із футболу

У Київському «Олімпійському» відбулась церемонія «Футбольні зірки України-2017», на якій було обрано та нагороджено найкращих гравців чоловічих та жіночих змагань з футболу, футзалу та пляжного футболу.

Варто зазначити, що серед номінантів, четвертий рік поспіль кращою футболісткою України знову стала дівчина з Костопільського району (с. Дюксин), вихованка Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІст. фізичної культури і спорту, гравець національної збірної команди України, майстер спорту України – Ольга Овдійчук.

На змаганнях із кросу

У Словацькому містечку Шаморині відбувся чемпіонат Європи з кросу. За звання найсильніших боролися 575 атлетів із 37 країн. Медалі розігрували у командній та індивідуальній першостях серед чоловіків і жінок у трьох вікових категоріях – серед юніорів, молоді і дорослих та змішаних естафетах.

До складу збірної  команди України увійшов випускник комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІст. фізичної культури і спорту»,  майстер спорту України – Дмитро Сірук, який посів дванадцяте залікове місце в командному  заліку серед  чоловіків та посів  35  індивідуальне місце.