Спільна нарада управління освіти та Держпродспоживслужби

09.11.2018

Управлінням освіти і науки спільно з управлінням Держпродспоживслужби відбулася нарада для дієтсестер та  завідувачів  харчоблоками інтернатних закладів.

Тема заходу: Дотримання вимог санітарного законодавства у закладах інтернатного типу. Вимоги до безпечності і якості харчових продуктів.

Порядок проведення семінару:

Особливості організації харчування в інтернатних закладах. 

Ладюк Ольга Дмитрівна – заступник начальника управління – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки облдержадміністрації.

Про результати огляду готовності закладів інтернатного типу  до початку роботи в новому навчальному році.

Дотримання вимог санітарного законодавства  при організації харчування та медичного обслуговування у закладах інтернатного типу.

Дотримання вимог санітарного законодавства  при організації харчування та медичного обслуговування у закладах інтернатного типу.

Гігієнічні вимоги до улаштування, утримання приміщень і режиму діяльності   закладів інтернатного типу.

Аранчій Олена Валеріївна – головний спеціаліст відділу безпеки середовища життєдіяльності   управління  державного    нагляду за дотриманням санітарного  законодавства.

Вимоги до безпечності та якості харчових продуктів.

Пузирко Володимир Миколайович – головний спеціаліст відділу державного  контролю управління безпечності харчових  продуктів та ветеринарної медицини.

Спільні традиційні заходи проводяться з метою вирішення нагальних питань та потреб щодо дотримання санітарних вимог в інтернатних закладах.