Смизька громада налагоджує партнерство з ВУЗами

20.04.2018

З метою налагодження профорієнтаційної роботи в громаді та методичної підтримки педагогів-практиків відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Смизької селищної ради підписав меморандум про співпрацю з Кременецькою обласною гуманітарно-педагогічною академією ім. Тараса Шевченка, в рамках якого стартував профорієнтаційний проект “Тінь студента”. В ньому взяли участь випускники опорного навчального закладу Смизької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Мета проекту – підготувати учнів до студентського життя, дати їм можливість відчути себе на один день справжнім студентом.

Школярі відвідали читальний зал та бібліотеку академії, прослухали лекції доктора історичних наук Кременецької академії Ірини Богданівни Скакальської з міфології. Учні не просто слухали нову цікаву інформацію, а й брали безпосередню участь у вирішенні інтерактивних завданнях, малювали Царство Аїда. Згодом, зустрілися з студентським самоврядуванням та відвідали Кременецький ботанічний сад, де отримали можливість помилуватися цвітом магнолій та Кременецький краєзнавчий музей, екскурсію провів директор Андрій Левчук.

Школярі вже найближчим часом зроблять один з найважливіших кроків у своєму житті – виберуть майбутню спеціальність. І хоча більшість підлітків можуть розраховувати на поради і підтримку батьків, але навіть вони не завжди в змозі допомогти в цьому питанні. Тому найважливіші кроки в своєму житті випускники мають зробити самостійно.