Школярі Рівненщини змагались у знанні інформаційних технологій

10.12.2019

Більше 40 учасників із 12 районів та міст Рівненщини взяли участь в обласному конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій. Захід провів комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради спільно з Навчально-науковим інститутом автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки  Національного університету водного господарства та природокористування 9 грудня. Категорія учасників – учнівська молодь (до 18 років).

Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Веб-дизайн» і «Програмування». Під час інтелектуальних змагань учні виконували контрольне завдання, яке тривало 3 години, та захищали домашні роботи.

Всі учасники конкурсу показали високий рівень знань та практичних навичок роботи з комп’ютерними програмами. Переможці в особистому заліку отримали дипломи комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.  Всі учасники конкурсу отримали цінні подарунки від ректорату Національного університету водного господарства та природокористування.

Переможцями в командному заліку стали:

Рівненський природничо-математичний ліцею «Елітар» – І місце;

Здолбунівський район – ІІ місце;

Костопільський центр технічної творчості та комп’ютерних технологій – ІІІ місце;

Комунальний заклад «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради – ІІІ місце.

Сьогодні комп’ютери стрімко увійшли в різноманітні сфери нашої повсякденної діяльності, тому важливим завданням є широке запровадження комп’ютерної техніки в процесі навчання.

Метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних технологій, поширення і впровадження сучасних прийомів і методів навчання в навчально-виховний процес гуртків інформаційно-технічного профілю, активізація різноманітних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями, спрямованих на інтелектуальний і духовний розвиток дітей.