Школу «Кобзариків» не закривають (ВІДЕО)

12.02.2018

Питання закриття класів «Кобзариків» не стоїть. Навпаки, наразі вирішується питання їх збереження. Справа в тому, що за новим законом «Про освіту» обласний ліцей-інтернат має обрати тип закладу. РОЛІ обрав науковий напрямок, а «Кобзарики» – є мистецьким. Поєднання двох напрямків не можливе: або 68 дітей-кобзарів переводити в іншу школу, або  500 інших ліцеїстів позбавити права вибору.

«Є закон «Про освіту» і завдання обласного управління освіти забезпечити його виконання. Ми шукаємо рішення, адже не хочемо втратити такі унікальні класи. У зв’язку з тим, що майже 90% дітей саме з Рівного та Рівненського району, ми звернулися до міської ради з пропозиціями розмістити ці класи у будь-якій загальноосвітній школі міста. В листі за підписом заступника міського голови Галини Кульчинської надійшла пропозиція перенести «Кобзариків» до міського Палацу дітей та молоді. Разом з тим, ми запропонували як один з варіантів – школу-інтернат в селі Олександрія. Адже і там можливе цілодобове перебування учнів та відмінна матеріально-технічна», – прокоментував заступник начальника, начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської ОДА Олег Пекарський.

Детальна інформація у відеосюжеті РТБ  та на Радіо-FM

Що чекає на класи «Кобзариків» з Рівненського обласного ліцею-інтернату || Тема дня на РТБ: Рівне Суспільне

7 лютого цього року батьки учнів «школи кобзарства» Рівненського обласного ліцею-інтернату звернулися до голови облдержадміністрації Олексій Муляренко з проханням не переносити навчальні класи до Олександрійської школи-інтернату.Чому виникла така ситуація?Про це у програмі Тема дня на РТБ: Рівне Суспільне.Гість студії – заступник начальника управління освіти та науки Рівненської облдержадміністрації Олег Пекарський. Ведуча – Тетяна ГочмановськаСлідкуйте за сторінкою Тема дня на РТБ: Рівне Суспільне – не пропустіть найважливіше.

Опубліковано Тема дня на РТБ: Рівне Суспільне 8 лютого 2018 р.