Серед учнів Рівненщини визначили кращих знавців німецької мови

13.02.2020

В Рівному 12 лютого пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. За перемогу змагалися 53 учні закладів освіти області: 16 – 9-го, 19 – 10-го та 18 – 11-го класів.

Найкращі результати показали учні закладів освіти Рівного та комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»  –   по 6 призових місць, Березнівського району – 5 призових місць, міста Дубна – 4 призових місця, Гощанського району – 3 призових місця.

Найбільше переможців підготували педагоги: Янів Раїса Стратонівна – 6, Радіо Наталія Василівна – 4, Пришнівська Людмила Василівна і Мельничук Світлана Василівна – по 2 переможці.

Переможці олімпіади

9-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Погребняк Соломія Олександрівна Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради 1 Мельничук Світлана Василівна
Бертух Дарина Костянтинівна Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської Рівненської міської ради 2 Наумович Олена Павлівна
Овечкіна Олександра Юріївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Янів Раїса Стратонівна
Герус Тетяна Олександрівна Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради 2 Мельничук Оксана Миколаївна
Шульга Анастасія Олександрівна Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 3 Пришнівська Людмила Василівна
Готюк Валерія Михайлівна Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа I – III ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради 3 Дворянська Лариса Михайлівна
Качан Софія Валентинівна Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 3 Радіо Наталія Василівна
Мосійчук Тетяна Володимирівна Висоцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Висоцької сільської ради Дубровицького району 3 Щур Марія Юріївна
10-й клас
Шевчук Ярослав Олександрович Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії Маринович Рівненської міської ради 1 Грушко Лариса Василівна
Бусь Олександра Юріївна Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» Рівненської міської ради 1 Тарасенкова Юлія Миколаївна, Мельничук Світлана Василівна
Волинець Оксана Андріївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Янів Раїса Стратонівна
Мазурок Софія Валеріївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Янів Раїса Стратонівна
Шмига Анастасія Валеріївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Янів Раїса Стратонівна
Артюх Тетяна Ігорівна Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 3 Радіо Наталія Василівна
Грисюк Анастасія Олександрівна Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 3 Бойко Наталія Петрівна
Михальчук Наталія Валентинівна Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 3 Радіо Наталія Василівна
Нищитюк Андрій Володимирович Колоденський ліцей Корнинської сільської ради Рівненського району 3 Шпаковець Наталія Олександрівна
Орлова Анна Олегівна Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради 3 Остапчук Наталія Йосипівна
11-й клас
Гудим Владислав Михайлович Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради 1 Дубич Ірина Михайлівна
Цибульська Тетяна Ростиславівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 1 Янів Раїса Стратонівна
Прищепа Анастасія Романівна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради 2 Устименко Лариса Степанівна
Дирда Світлана Георгіївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Янів Раїса Стратонівна
Шеремет Наталія Олегівна Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Березнівської районної ради 2 Кокота Галина Михайлівна
Рябчинська Ірина Юріївна Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 3 Радіо Наталія Василівна
Вознюк Світлана Русланівна Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 3 Пришнівська Людмила Василівна
Онищук Богдана Миколаївна Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа I – III ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради 3 Нарусевич Лариса Петрівна
Панасюк Богдана Ярославівна Сарненська гімназія  Сарненської районної ради 3 Кошелюк Світлана Ярославівна