Серед більше сотні знавців біології Рівненщини визначили найкращих

27.01.2020

В Рівному 25 січня пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. За перемогу змагалися 110  учнів закладів освіти області: по 27 –   8-го та 9-го класів, 25 – 10-го класу та 31 – 11-го класу.

Найкращі результати показали учні закладів освіти Володимирецького та Сарненського районів  –  по 5 призових місць, Березнівського та Костопільського районів, міста Вараш та  комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»  – по 4 призових місця,  Дубровицького,  Млинівського, Рівненського районів, міст Дубно та Рівне – по 3 призових місця.

Чотири переможці підготувала Попельницька Оксана Василівна, три – Редкодубська Світлана Мирославівна; по два переможці підготували педагоги Кондратишина Олена Володимирівна, Кондрацька Оксана Анатоліївна, Малицька Тетяна Степанівна,  Пікнер Олександр Георгійович та  Солопчук Алла Володимирівна.

Переможці олімпіади

8-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Покотило Віталій Олексійович Орлівська загальноосвітня школа         І – ІІ ступенів Березнівської районної ради 1 Покотило Віра Іванівна
Поліщук Дарина Іванівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат      ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 1 Попельницька Оксана Василівна
Лутай Богдана Ігорівна Старорафалівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради 2 Примачик Ольга Григорівна
Кукса Валерія Андріївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат      ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Попельницька Оксана Василівна
Воробйов Віктор Сергійович Дубровицька загальноосвітня школа   І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради 2 Пікнер Олександр Георгійович
Лізак Даниїл Станіславович Хорівська загальноосвітня школа        І – ІІІ ступенів Острозької районної ради 2 Антонюк Людмила Миколаївна
Ярмошук Надія Ігоріна Бронницька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Рівненської районої ради 3 Солопчук Алла Володимирівна
Іванюк Софія Анатоліївна Тараканівський ліцей Тараканівської сільської ради Дубенського району 3 Гаврилюк Тетяна Леонідівна
Тищенко Данило Олегович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 3 Михайлова Людмила Федорівна
Грезенталь Валентин Олександрович Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради 3 Пікнер Олександр Георгійович
Пересунько Святослав Володимирович Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради 3 Довбак Руслана Олександрівна, Редкодубська Світлана Мирославівна
Кобець Дарина Олегівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Вараської міської ради 3 Веремчук Валентина Сергіївна
9-й клас
Біндюк Христина Миколаївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат     ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 1 Попельницька Оксана Василівна
Жабчик Галина Ігорівна Сарненська гімназія Сарненської районної ради 1 Кузьмич Оксана Василівна
Беженар Софія Ігорівна Березнівська гімназія Березнівської районної ради імені Миколи Буховича 2 Малицька Тетяна Степанівна
Кроль Дмитро Мирославович Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 2 Сизкова Зоя

Федорівна

Кравченко Вікторія Сергіївна Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської Рівненської міської ради 2 Наконечна Алла Олександрівна
Лаврусік Денис Віталійович Вараська загальноосвітня школа          І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 2 Артюх Руслана Борисівна
Гордич Оксана Юріївна Ремчицька загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів Сарненської районної ради 3 Бєлаш Любов Михайлівна
Кругліцька Владислава Миколаївна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 3 Кондратишина Олена Володимирівна
Райковська Марина Ігорівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат      ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 3 Попельницька Оксана Василівна
Лозян Олена

Павлівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня-гімназія» Рокитнівської районної ради 3 Суханова Тетяна Андріївна
Семич Роман Андрійович Дубенська загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 7 Дубенської міської ради 3 Антонюк Тетяна Володимирівна
Каніболоцький Максим Олегович Бронницька загальноосвітня школа     І – ІІ ступенів Рівненської районої ради 3 Солопчук Алла Володимирівна
Тарковський Андрій Тарасович Костопільська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради

3 Кириша Світлана Гнатівна, Редкодубська Світлана Мирославівна
Полюхович Олександр Сергійович Сарненський ліцей № 2 Сарненської районної ради 3 Климець Любов Леонідівна
10-й клас      
Стрижеус Вікторія Ігорівна Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради 1 Бебко Ірина Миколаївна
Демчук Юлія Михайлівна Вараська загальноосвітня школа          І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради 1 Денисюк Ніна Михайлівна
Шевченко Олександр Володимирович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради 2 Стадійчук Оксана Степанівна
Довгалюк-Ковальський Артем Юрійович Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 2 Українчук Емілія Леонтіївна
Васильківська Олеся Андріївна Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 2 Бондаренко Валентина Григорівна
Люшин Марія Олександрівна Опорний заклад Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Березнівської районної ради 2 Боровець Леся Іванівна
Мельничук Наталія Олегівна Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району 3 Кирина Валентина Богданівна
Войтюк Вікторія Вікторівна Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені     Т. Г.Шевченка Сарненської районної ради 3 Мартинович Любов Степанівна
Кальченя Юлія Сергіївна Опорний заклад «Деражненський ліцей» Деражненської сільської ради Костопільського району 3 Орловська Наталія Адамівна
Хвещук Ілля Сергійович Могилянівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозької районної ради 3 Бондарук Наталія Володимирівна
Феськов Ярослав Федорович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Шевченко Надія Михайлівна
Швед Анастасія Володимирівна Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради 3 Пінчук Наталія Миколаївна
Яремчук Юлія Віталіївна Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради 3 Кондрацька Оксана Анатоліївна
11-й клас      
Головчук Сергій Петрович Довгалівська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району

1 Тарнавська Віра Іванівна
Мороченець Андрій Васильович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 1 Сарницька Галина Олексіївна
Хондока Софія Олександрівна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 2 Кондратишина Олена Володимирівна
Чивантух Аліна Анатоліївна Малодорогостаївський ліцей Млинівської селищної ради 2 П’єцко Галина Іванівна
Бабій Ірина Іванівна Опорний заклад «Малошпаківський ліцей» Дядьковицької сільської ради Рівненського району 2 Сусь Надія Богданівна
Заріцька Ольга Олегівна Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради 2 Пашко Галина Улянівна
Марчук Софія Петрівна Вараська загальноосвітня школа          І – ІІІ ступенів № 4 Вараської міської ради 2 Прозапас Тетяна Василівна
Клим’юк Юлія Юріївна Здолбунівська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 Степанюк Марія Олексіївна
Пересунько Володимир Володимирович Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради 3 Редкодубська Світлана Мирославівна
Панасюк Артем Артемович Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради 3 Максимчук Мирослава Олександрівна
Глущук Аліна Миколаївна Березнівська гімназія Березнівської районної ради імені Миколи Буховича 3 Малицька Тетяна Степанівна
Федун Ірина Миколаївна Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради 3 Кондрацька Оксана Анатоліївна
Леньков Станіслав Сергійович Корецька загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради 3 Лашта Катерина Михайлівна
Дударик Богдан Олександрович Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені     Т. Г. Шевченка Сарненської районної ради 3 Кулько Ольга Олексіївна
Кучер Наталія Олександрівна Новоселівська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Млинівської селищної ради

3 Кондратюк Людмила Анатоліївна
Бабич Аріадна Дмитрівна Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради

3 Тишковець Людмила Віталіївна