Семінар для керівників творчих об’єднань з початкового технічного моделювання

28.02.2018

У Рівненському міському центрі творчості учнівської молоді відбувся обласний семінар для керівників творчих об’єднань з початкового технічного моделювання з теми «Розвиток конструкторських здібностей засобами технічної творчості учнів молодшого шкільного віку».

У семінарі взяли участь 26 керівників гуртків із 21 закладів позашкільної освіти нашої області.

З вітальним словом до учасників семінару звернулась Тетяна Сосновчик, директор «Рівненського міського центру творчості учнівської молоді». Також учасників привітав директор комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Южаков Володимир.

Керівники гуртків початкового технічного моделювання «Рівненського міського центру творчості учнівської молоді» презентували розробки практичних завдань: «Корабель», «Динозаври на галявині», «Спінер», «Робот», «Балансир – Тукан», «Ракетоплан», «Лижники», які присутні педагоги зможуть використати на заняттях з дітьми.

Учасники семінару оглянули виставку робіт з гофрокартону.

Любов Лютко, завідувач відділом «Рівненського міського центру творчості учнівської молоді», презентувала майстер-клас по виготовленню автомоделі з гофрокартону. Розповіла про матеріальне забезпечення гуртків з початкового технічного моделювання та поділилася секретами успішного проведення занять.

Учасники семінару обговорили перспективи розвитку напрямку та поділилися власним досвідом за «круглим столом», на якому підвели підсумки та обговорили методичні рекомендації для подальшого їх використання у роботі гуртків.