Щедрість рідної землі: тиждень овочівництва та садівництва

18.10.2018

Станцією юних натуралістів було проведено тиждень овочівництва та садівництва „Щедрість рідної землі”.

Розпочався тиждень оформленням виставки „Щедрі дари осені”, на якій юннати представили овочеві та плодові культури, вирощені на навчально-дослідній земельній ділянці, а також різноманітні композиції, виготовлені із цих культур. Багато цікавого матеріалу про рослинний світ гуртківці показали  у своїх малюнках на конкурсі творчих робіт „Осінні натюрморти”.

До конкурсу стіннівок вихованці гуртка „Рослинники” (керівник Ромашко Р. Я.)  підготували цікаву газету „Урожай 2018”, у якій розповіли про вирощений на навчально-дослідній земельній ділянці урожай сільськогосподарських культур.

Вихованці гуртка „Юні зоологи” (керівник Момотюк М. Т.) провели круглий стіл „Значення овочів і фруктів для харчування мешканців живого куточка”, юннати дізналися про вітамінний та мінеральний склад овочів та фруктів, їх значення в харчуванні тварин.

Цікавим був вечір „Ми всі у відповіді за природу” (керівник Бобровська В. А.), завдяки якому юні ботаніки дізналися багато цікавого про осінні зміни в живій природі та про шкідливі наслідки спалювання осіннього листя.

Вихованці гуртка „Рослини – символи України” провели біологічну гру „Подорож у царство рослин”. Кожен розповів про окрему  рослину і запропонував цілющі рецепти приготування страв із неї (керівник Луцишин С.М).

Змістовною та пізнавальною була віртуальна подорож „Захоплюючий світ бджоли”, проведена вихованцями  гуртка „Юні бджолярі” (керівник Омельчук О. В.), під час якої глядачі дізналися про особливості бджолиної сім’ї та її підготовку до зимівлі.

Вихованці гуртка „Домашні улюбленці” (керівник Гоменюк К.М.)  провели навчальну екскурсію у живий куточок для гуртківців Станції.

Юні кінологи також долучилися до тижня овочівництва та садівництва і провели для всіх гуртківців гру „Наші улюбленці”.

Як підсумок тижня проведено свято „Міс Осінь 2018” (завідувач відділу організаційно-масової роботи Шехтер Л.М. та керівники гуртків Ромашко Р. Я., Гоменюк К. М., Луцишин С.М., Момотюк М. Т.). Учасники конкурсу показали свої таланти і вміння. Гуртківці виготовляли композиції із осіннього листя, виконували художні номери, читали вірші про осінь. Найактивніших юннатів нагороджено призами, завдяки якому юннати дізналися багато цікавого про осінні зміни в живій природі.