Розпочато замовлення підручників для 5 класу

12.02.2018

До 11 лютого 2018 року педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти  мали змогу ознайомитися на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти за посиланням: https://imzo.gov.ua/vybir-pidruchnykiv-dlya-5-klasu-zakladiv-zahalnoji-serednoji-osvity/ з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 5 класу.

З 12 по 13 лютого 2018 року педагоги із переліку підручників, який додано до листа МОН, а це: українська мова, українська література, іноземні мови, математика, природознавство, основи здоров’я та мови національних меншин, здійснюють безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви, який схвалюється на засіданні педагогічної ради школи. Протокол педагогічної ради з підписами членів педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір проектів підручників, протягом двох робочих днів оприлюднюється на сайті школи.

Підручники зі вступу до історії України та інформатики будуть замовлятися додатково.

З 14 по 15 лютого 2018 року заклад оформляє в паперовому вигляді за підписом керівника результати вибору/замовлення за запропонованою надісланою формою та протягом двох робочих днів оприлюднюють на сайті школи.

З 16 по 17 лютого 2018 року кожен заклад передає результати вибору/замовлення на папері та в електронному вигляді до органу управління освітою, до сфери управління якого належить, для подальшого узагальнення.

Спеціальні ЗЗСО для дітей з особливими освітніми потребами, що використовують підручники для ЗЗСО, замовляють підручники лише з предметів, які є в Типових навчальних планах для відповідних нозологій.

Керівники ЗЗСО несуть персональну відповідальність за замовлення підручників.

З 19 по 20 лютого 2018 року органи управління освітою районів, міст, об’єднаних територіальних громад контролюють, щоб всі навчальні заклади своєчасно надали замовлення, узагальнюють його за запропонованою  формою, роздруковують і в паперовому та електронному вигляді (excel-формат) направляють до управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Також заархівовані результати вибору/ замовлення ЗЗСО (zip-формат) направляють до Інституту модернізації змісту освіти (електронна адреса: navchalna_kniga@ukr.net). Узагальнені результати вибору/замовлення в електронному вигляді (pdf-формат) протягом двох робочих днів оприлюднюються на сайті цього органу управління освітою.

З 21 по 23 лютого 2018 року управління освіти і науки облдержадміністрації узагальнює інформацію та надсилає до Інституту модернізації змісту освіти , вул. Митрополита Василя Липківського, 36, кім. 101, м. Київ, 03035, а також на електронну адресу: navchalna_kniga@ukr.net.

Узагальнені результати вибору/замовлення в електронному вигляді (pdf-формат) протягом двох робочих днів буде оприлюднено на сайті управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

Звертаємо Вашу увагу, що органи управління освітою не мають права змінювати замовлення закладів загальної середньої освіти.