Рівненські учнівські лідери ділилися досвідом на Всеукраїнському форумі

12.12.2017

Лідери обласної ради старшокласників Рівненщини взяли участь у Всеукраїнському форумі учнівського самоврядування, який відбувався в Ірпіні Київської області. На захід, який проходив під гаслом «Відповідальне лідерство – шлях до успіху», з’їхались понад 100 координаторів та лідерів з усіх регіонів України.

Рівненщину представляли голова обласної ради старшокласників Корженевський Владислав, заступник голови ради Жуковська Софія  та голова комісії Рівненської районної спілки «Екіпаж» Коваленко Анатолій спільно з координатором Ангеліною Ровкач.

Організували зустріч Міністерство молоді та спорту спільно з Міністерством освіти і науки, Київською обласною державною адміністрацією.

Серед запрошених гостей ─ заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, генеральний директор Директорату захисту прав дітей Міністерства соціальної політики Світлана Ільчук, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Світлана Бут.

Школярі не тільки слухали слушні поради та лекції, а й вели відкриті дискусії про організацію змістовного дозвілля, благодійність, про визначення подальшого життєвого та професійного шляху.

Програма форуму була надзвичайно змістовною та цікавою. Серед наскрізних тем ─ «Учнівське самоврядування: польський досвід та перспективи в Україні», «Розвиток особистості та лідерства» тощо. Школярі також переглядали презентації кращих практик роботи учнівського самоврядування, презентації діяльності громадських організацій, брали участь у тренінгах Української Академії Лідерства.

Учнівські лідери Рівненщини мали змогу дізнатися більше про діяльність Учнівської ліги України, про діяльність її обласних осередків, а ще й ознайомитися із кращими практиками та керівниками, заявити про себе та поділитися надбаннями та результатами.