Рівненські учні вибороли ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності

04.06.2018

Понад 20 команд учнів та майстрів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». Змагання проходили протягом 4 днів, під час яких учасники презентували вміння та перевіряли теоретичні знання. Трійку фіналістів визначили за результатами двох турів змагань, – повідомляє МОН.

Усі учасники представляли професійні заклади, на базі яких працюють навчально-практичні центри «Кнауф». Кожна команда складалася з 4 учасників – викладача, майстра виробничого навчання та двох учнів. У першому турі педагоги демонстрували домашнє завдання конкурсу – методичну розробку уроку з певної теми. Далі вони проходили онлайн-тести за теоретичним матеріалом, який викладають учням.

У практичному турі учасники підшивали та облаштовували стелю у кімнатах гуртожитку. Складність завдання відповідала вимогам 3-4 кваліфікаційного розряду за обраною професією. Тож у фіналі команда мала підшити стелю, облаштувати її декоративним елементом у вигляді геометричної фігури, а також визначити та змонтувати освітлення. У роботі хлопці використовували профілі, гіпсовий клей, обладнання для підрізки гіпсокартону та монтажу.

За результатами оцінок журі переможцями стали:

Львівське Вище професійне училище будівництва та дизайну

Тернопільське Вище професійне училище технологій та дизайну,

Вище професійне училище № 1 м. Рівне

Захід провели на базі Вищого професійного училища №7 м. Калуш (Івано-Франківська обл.).