Рівненські школярі поспілкувались із чемпіонами зі спідвею

13.12.2019

Проєкт Національного олімпійського комітету України #OlympicLab за напрямом «Базові бізнес навички та розвиток кар’єри» завітав до НВК «Колегіум» м.Рівне.

Цього разу партнерами Відділення НОК України в Рівненській області у проведенні заходу стали Клуб вболівальників рівненського спідвею та Рівненський міський спортивно-технічний клуб.

Захід, який відбувався в спортивному залі школи, господарі розпочали зі знайомства учнів з відомими гостями: головою Відділення НОК України в Рівненській області, директором обласного комунального закладу «Спорт для всіх» Миколою Петренчуком, керівником Клубу вболівальників рівненського спідвею та Рівненського міського спортивно-технічного клубу Сергієм Головнею, багаторазовими чемпіонами України, переможцями та призерами європейських і світових першостей Станіславом Мельничуком та Марком Левішином. Особливо приємно було школярам, що до почесних гостей приєднались і учні колегіуму, які також успішно займаються спідвеєм – брати Валерій і Віталій Філіповичі.

Такий формат заходу був вибраний не випадково. Адже змагання на гаревій доріжці є найбільш популярними в Рівному та області. А ще в цьому році рівненському спідвею виповнилось 60 років.

Тож зал був прикрашений роботами учасників відповідного конкурсу малюнку.

З цілями та завданнями проекту #OlympicLab присутніх ознайомив Микола Петренчук.

Після традиційних знайомств і вітань, спортсмени розповіли про свій життєвий шлях, відповіли на численні питання вболівальників, продемонстрували своїх «залізних коней» та ознайомили з їх будовою.

Сергій Головня розповів про історію рівненського спідвею, здобутки спортсменів, про життя відомих рівненських спідвеїстів після завершення спортивної кар’єри та їх здобутки в бізнесі.

Спілкування з учнями продовжилось танцювальними номерами учнів колегіуму.

Також свій твір про дідуся, відомого гонщика Бориса Горку прочитала його внучка Анастасія Малиновська.

А завершилась зустріч фото- та автограф-сесією, неформальним спілкуванням учнів і титулованих гостей та врученням спеціальних сувенірів від НОК України і Клуб вболівальників рівненського спідвею.