Рівненські освітяни відзначали професійне свято

30.09.2017

Традиційно у першу неділю жовтня Україна відзначає День працівників освіти. На концерт, приурочений до свята, зібралася уся освітянська спільнота Рівненщини. Урочистості відбулися в обласному академічному музично-драматичному театрі.

«Сьогодні ми є свідками того, як змінюється ставлення влади до освіти. Днями Президент України підписав Закон «Про освіту». Це – одна із головних реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої. І саме тому немає більш важливої справи, ніж будівництво шкіл та забезпечення їх сучасними технологіями», – зазначив Олексій Муляренко.

Керівник ОДА нагадав, що цьогоріч на Рівненщині відкрили три потужних навчальних заклади – Шпанівську школу у Рівненському районі, Горбаківську в Гощанському та в селі Глинне Рокитнівського району. Усі ці школи були довгобудами, на відкриття яких жителі сіл чекали десятки років. А невдовзі планується відкриття ще декількох нових навчальних закладів – у селі Корнин Рівненського району, Пісків Костопільського та Степангород Володимирецького району.

Вітаючи присутніх зі святом, начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський пригадав здобутки та успіхи педагогів області.

«Відрадно, що наші освітяни відповідають на запити та виклики сучасної освіти, слідуючи вимогам часу», – підсумував обласний очільник освіти.

За сумлінну та бездоганну працю, за досягнуті успіхи керівники області вручили освітянам почесні грамоти та подяки.

Урочистості продовжили виступами творчих колективів.

Зі списком нагороджених можна ознайомитись за посиланням