Рівненські освітяни побували на Всеукраїнському дні дошкілля

22.09.2017

У Києві, під патронатом Міністерства освіти і науки України пройшов Всеукраїнський день дошкілля.

Серед запрошених: делегації з усіх регіонів України, а також науковці НАПН, провідні розробники програмно-методичного забезпечення дошкільної освіти, корифеї дошкільної справи в Україні.

До уваги гостей свята  працювала виставка-презентація новинок, рекомендованих МОН навчальної літератури, виставка новинок навчальної літератури і періодичних видань для педагогів і дітей, тощо.

 

До відома.

Сьогодні на Рівненщині функціонує 520 дошкільних навчальних закладів, що на 10 закладів більше, ніж у попередньому році. І здобувають там відповідну освіту 41 909 дітей.

За дев`ять місяців 2017 року мережа закладів збільшилася на 5 одиниць і становить 525: у Рокитнівському районі реорганізовано у навчально-виховні комплекси три школи (с. Заболоття, Дубно, Переходичі) та створено на їх базі дошкільні підрозділи на 50 місць. Відкрито дошкільний підрозділ у НВК с. Світанок Корецького району, створено Копаніський НВК , який є філією Підзамчівської ЗОШ І-ІІІ ст. у Радивилівській громаді; додатково відкрито п’ять груп на 115 місць  у вже існуючих закладах.