Рівненські діти привезли І місце з Всеукраїнського конкурсу флористики та фітодизайну

20.09.2018

У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Києва відбувся Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну „100 славних років Позашкіллю”.

Юні флористи та фітодизайнери зі всієї України втілювали свої проекти у двох номінаціях: „Квіткові килими” та „Флористична скульптура”, використовуючи знання та навички, здобуті під час занять у гуртках закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Рівненщину на заході представляли:  Габор Мар’яна, Пурій Дана, Тимощук Олександра  вихованки  гуртка  „Екологічний дизайн”  комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради.

Юннати презентували на конкурсі проект „Від їдеї до успіху”. За результатами конкурсного змагання в номінації „Квіткові килими” команда Рівненської області виборола І місце.

Учасники конкурсу мали можливість не лише показати свої вміння, а й навчитися новому під час майстер-класу, який був проведений Світланою Щербатою, флористом, випускницею Міжнародної Академії флористики Наталії Агеєвої.

Учні ознайомились із роботами флористів-учасників Міжнародного семінару „Флористичні об’єкти” ФітоАрт-студії Олени Бутко.