Рівненські діти говорили про здоров’я

24.05.2017

У  Станції юних натуралістів пройшов тиждень здоров’я. Діти дізнались про найважливіші фактори збереження здоров’я і підтримання нормального функціонування різних систем організму.

Для молодших школярів  проведено бесіди:  «Здорове харчування – запорука здоров’я», «Як навчитись правильно відпочивати», «Мій розпорядок дня», які сприяли розвитку відповідального ставлення до особистого здоров’я .

Заняття для вихованців середнього та старшого шкільного віку проходили у формі тренінгів і диспутів на тему: «Як бути здоровим?», «Як уникнути шкідливих звичок?», метою яких  було підвищити рівень поінформованості підлітків з проблемами, пов’язаними з вживанням тютюну, алкоголю, наркотиків та з можливими стратегіями поведінки.

Для гуртківців проведено екскурсії територією Станції: «Ліки навколо нас», «Лікувальні властивості кімнатних рослин», «Ліки під ногами». Цікаво пройшли заняття-практикум «Вітамінна їжа», диспут «Тварини у лікуванні людей», бесіди «Мед – їжа та ліки», «Значення раціонального харчування для підтримки здоров’я молоді», «Аптека на підвіконні», «Вплив верхової їзди на здоров’я людини», вікторина «Правила здорового способу життя». Традиційно впродовж тижня здоров’я працювало дитяче кафе «Ромашка», яке організували «Знавці лікарських рослин». Юні охоронці природи вивчали основні правила приготування фіточаю.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA