Рівненські члени МАН 16 лютого захищатимуть науково-дослідні роботи (РЕЗУЛЬТАТИ КОНТРОЛЬНИХ)

11.02.2019

9 лютого 2019 року відбулася перша частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України – виконання контрольних завдань із базових дисциплін.

Учасників конкурсу гостинно прийняв Національний університет водного господарства та природокористування. У неділю до Рівного з’їхалися старшокласники, студенти вищих навчальних закладів Рівненщини І-ІІ рівнів акредитації з усіх районів області та м. Рівного. Бажання стати учасниками конкурсу виявили 695 юних науковців, які представили на розсуд журі 746 науково-дослідницьких робіт у 12 наукових відділеннях.

Учора 670 старшокласників (решта через поважні причини не змогли взяти участі) виконали контрольні завдання з базових дисциплін. До роботи в журі було залучено 52 науковці із вищих навчальних закладів і кращі вчителі Рівного та області.

Результати контрольних завдань ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

Друга частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – власне захист науково-дослідницьких робіт – відбудеться в суботу 16 лютого 2018 року в корпусах Національного університету водного господарства та природокористування. Детальніша інформація у посиланні