Рівненська команда учнівських лісників здобула Всеукраїнську перемогу

03.10.2017

У Житомирі  відбувся Всеукраїнський зліт команд учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Рівненщину представляли: Миркевич Анастасія, Міркевич Олеся, Іваник Назар, члени учнівського лісництва „Діброва”  Вовковиївської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Демидівського району.

Програма заходу передбачала виставку-презентацію досягнень юних лісівників та захист науково-дослідницьких робіт.

Миркевич Анастасія презентувала роботу з навчального дослідництва „Видовий склад фітопатогенних грибів збудників хвороб сіянців сосни звичайної та дуба звичайного у лісових розсадниках”.

Учасники відвідали Баранівське державне лісове господарство та ознайомилися з роботою учнівського лісництва Баранівської гімназії, яка є опорною з еколого-натуралістичного напрямку в територіальній громаді.  Юні лісівники побували в музеї космонавтики імені С.П. Корольова.

У підсумку, команда лісівників Рівненщини посіла І місце у конкурсі захисті робіт з навчального дослідництва. А ще ІІ загальнокомандне місце на Всеукраїнському зльоті команд учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.