Рівненська делегація захищала наукові проекти з охорони довкілля «DreamECO»

17.04.2018

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Міжнародною школою «Меридіан» було проведено Всеукраїнську екологічну олімпіаду наукових проектів з охорони довкілля «DreamECO».

У категорії «Моє місто» Рівненщину представляли Комар Каріна, учениця Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівського району з проектом  «Інвентаризація та оцінка стану деревних насаджень парку села Вовковиї», яка завоювала ІІ місце та Янковський Максим, учень Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» з проектом «Аналіз та оцінка впливу автотранспортних забруднень на екологічний стан міста Дубровиця».

У категорії «Якість довкілля» Легка Тетяна, вихованка Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді з проектом «Закинуті сільськогосподарські угіддя як джерела біологічного забруднення довкілля» посіла ІІІ місце.

У категорії «Екологія та біорізноманіття» Маслянчук Софія, вихованка Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді з проектом «Консортивні зв’язки дереворуйнівних грибів Рівненської області», Погранична Світлана, учениця Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівського району з проектом «Дослідження ефективності екологічних прийомів боротьби з експансією борщівника Сосновського на території ліквідованого сміттєзвалища» та Пігут Вікторія, учениця Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» з проектом «Дослідження виникнення стовбурових аномалій деревних рослин в м. Дубно як реакції на несприятливі екологічні чинники» отримали дипломи учасників.