Рівненщина закарбувала свої символи у мандрівній книзі

16.01.2019

Школярі з Рівненщини долучилися до створення мандрівної книги «Соборна Україна очима дітей».

Вихованці Палацу дітей та молоді на двох сторінках зобразять певні образи-символи, характерні для нашої області, зокрема Острожчину, як колиску освітнього осередку Східної Європи та Пересопницьке Євангеліє на якому присягають на вірність Україні Президенти, як символ української культури, писемності та книговидання.

Варто зазначити, що  Всеукраїнська акція «Естафета єднання» присвячена 100-річчю Соборності України. Першу сторінку, невипадково малювали у Фастові, адже саме там 100 років тому уклали Передвступний договір УНР та ЗУНР.

Книга з дитячими малюнками вже побувала у більшості областей України. Ініціативу Рівненщина отримала з Волині.

«Книгу формують у різних регіонах нашої країни. Малюнок повинен бути не лише про рідний край, а й зрозумілим символом для кожного українця. Рівненщина із задоволенням долучилася до акції, адже нам усім необхідно відчувати важливість єдності, важливість правдивої історії України», – зазначив обласний очільник освіти Григорій Таргонський.

Сьогодні опівночі з Рівного книгу Укрпоштою доставлять до Житомира разом із Вифлеємським вогнем миру та листівками з побажаннями. Презентуватимуть повноформатне зібрання 22 січня на Софіївській площі в Києві.