Рівненщина поповнилась ще одним інклюзивно-ресурсним центром

19.12.2019

Новий ІРЦ 18 грудня запрацював у Демидівці. Це вже 25 інклюзивно-ресурсний центр, відкритий на Рівненщині. Заклад розміщено у навчальному корпусі №2 Демидівського ліцею.

«Ми створюємо рівні умови доступу до освіти для всіх дітей. Кожна друга школа в області вже є інклюзивною. Сьогодні ми відкриваємо 25 інклюзивно-ресурсний центр. Це прогрес, і я радий тому, що ми змогли досягти таких результатів. А вдячні посмішки батьків та радість дітей, для яких ми відкриваємо такі центри, є найкращою подякою і стимулом рухатись вперед», – зазначив начальник управління освіти і науки РОДА Григорій Таргонський.

У приміщенні інклюзивно-ресурсного центру облаштовано кабінет фахівців, де передбачено зони для роботи вчителя-логопеда та практичного психолога, кабінет директора для здійснення первинного прийому батьків або законних представників дитини, кабінет лікувальної фізкультури, зал для очікування та окремий санвузол.

Центр наповнився 3 комп’ютерами, проектором, сухим басейном, офісними та дитячими меблями, диванами. Для дітей також встановили ігрове обладнання, пісочницю з підсвіткою, шведські стінки, балансуючу драбинку, обладнання для театралізованої діяльності, магнітно-маркерну дошку та фліпчарт.

З нагоди відкриття інклюзивно-ресурсного центру працівники закладу влаштували справжнє свято. Діти показали театралізоване дійство до Дня Святого Миколая та отримали солодкі подарунки. Зі словами подяки виступили батьки дітей з особливими освітніми потребами.