Рівненщина готує вчителів НУШ з англійської мови

19.03.2018

У рамках реалізації концепції «Нова українська школа» Рівненським інститутутом післядипломної педагогічної освіти спільно з Міжнародним освітньо-методичним центром Dinternal Education було проведено навчально-методичний семінар для вчителів англійської мови, які працюватимуть з першокласниками.

Тема: «Навчання англійської мови у початковій школі через ігрову діяльність». У семінарі взяли участь 148 вчителів Рівненщини.

Серед запрошених гостей ─ представник освітньої компанії Pearson з Великої Британії ─ Олена Міходуй, яка  провела низку інтерактивних семінарів та тренінгів для вчителів з англійської мови.

Педагоги знайомились з новими тенденціями та ефективними засобами у сфері методики викладання іноземної. Вони дізнались, як перетворити уроки для першокласників у захопливу гру з підручниками, як BBC відео мотивують тінейджерів до вивчення англійської з підручником Wider World, та як ефективно підготувати випускників до ДПА та ЗНО, особливо до нової частини «сприймання на слух». Знайомились із використанням   ігрових технологій, класифікацією та функцією мовних ігор, особливостями  планування уроків тощо.

Усі учасники семінару отримали сертифікати.