Рівненщина ділилася досвідом з організації базових закладів освіти з безпеки життєдіяльності

10.10.2019

На Рівненщині відбувся дводенний практичний семінар з організації діяльності базових (опорних) закладів освіти з безпеки життєдіяльності у якому взяли участь близько 100 учасників.

«Ми не сприймаємо цей захід як оцінку нашої роботи. Ми працюємо для того, щоб вберегти дитяче життя, адже нещасні випадки відбуваються будь-де. І наше з вами завдання не тільки навчитися їх попереджати, а й вміти правильно діяти та передавати такі важливі знання іншим», – зазначив обласний очільник освіти Рівненщини Григорій Таргонський.

Нагадаємо, що семінар організовано Міністерством освіти і науки України спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій.

«Створення базових закладів освіти з безпеки життєдіяльності – надважливе завдання, якому ми приділили неабияку увагу. Переймайте досвід Рівненщини, а ми в свою чергу, чекаємо зворотнього діалогу – підказку, зауваження, поради та конструктивних пропозицій», – вніс пропозицію заступник начальника управління – начальник відділу підготовки органів управління та навчання населення управління планування та координації заходів цивільного захисту Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС Сергій Осипенко.

Головний спеціаліст  сектору мобілізаційної роботи, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Міністерства освіти і науки України Віталій Міщенко зосередив увагу учасників на профільних нормативних документах. У своєму виступуі окремо зупинився також на завданнях з безпеки життєдіяльності, нормах, заходах, організації роботи в закладах освіти.

Учасники семінару не тільки обговорили профільні питання, а й подивилися на практичну організацію діяльності базових закладів освіти Рівненщини. Зокрема, побували у дитсадку комбінованого типу № 56 Рівненської міської ради, Привільненській загальноосвітній школі I-III ступенів Привільненської сільської ради та Народному класі-музеї «Промінець» Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Рівненської міської ради.

Про  досвід організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників з питань цивільного захисту розповіла проректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяна Гавлітіна.

На підведеннях підсумків практичного семінару було розроблено рекомендації за результатами роботи.

Більше фото за посиланням

Презентації:

Корнієнко М.В.

Міщенко В.О.

Осипенко С.І.

Сагайдак Л.Д.

ХАРЧЕНКО_10_10_20

Могілевець

Яковець