Реєстрація шкіл на GoCamp-2018 завершена. Перелік відібраних шкіл

11.04.2018

В мовному таборі GoCamp діти зможуть взяти участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуючись англійською (або іншою іноземною) мовою між собою та з іноземним волонтером. За допомогою спеціально розробленої програми діти зможуть навчитися працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі, критично мислити, бути толерантними та відкритими до інших культур і досвідів.

GoCamp триватиме два тижні і включатиме:

– Роботу над суспільно-корисним проектом/ами.
– Розмовні, кіно- клуби, драм-гуртки, багато ігор, квестів та пісень.
– Спільні екскурсії, подорожі (за бажанням школи та волонтера).
– Великий міжкультурний захід за участю всіх бажаючих дітей і волонтера.

 

Перелік шкіл, відібраних до участі у проекті «GoCamp»

 

Навчальний заклад Область Населений пункт Мова
1 Берестівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Рівненська Берестя англійська
2 Біленський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ” Рівненська Біле англійська
3 Великоцепцевицька ЗОШ 1-3 ступенів Рівненська Великі Цепцевичі англійська
4 Вовковиївська загальноосвітння школа 1-3 стрпенів Рівненська Вовковиї англійська
5 Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Рівненська Дубно англійська
6 Дубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Рівненська Дубровиця англійська
7 Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів німецька
8 Здолбунівська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Здолбунівської районної ради Рівненська Здолбунів англійська
9 Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Рівненська Бугрин англійська
10 Колоденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненська Колоденка англійська
11 Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа
І ступеня – гімназія
ім. Т. Г. Шевченка»
Рівненська Костопіль французька
12 Любахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області Рівненська Любахи англійська
13 Моквинський навчально-виховний комплекс “Гімназія – ЗОШ І ступеня” Рівненська Моквин англійська
14 Мочулищенський навчально-виховний комплекс Рівненська Мочулище англійська
15 Новокорецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненська Новий Корець англійська
16 Опорний заклад “Крупецька загальноосвітня школа I-III ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області” Рівненська Крупець англійська
17 Опорний заклад “Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Сарненської районної ради Рівненська Степань англійська
18 Опорний заклад “Шпанівський НВК “школа-сад” Рівненська Шпанів англійська
19 Орв’яницький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Рівненська Орв’яниця англійська
20 Острозький НВК “Школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Рівненська Острог англійська
21 Підзамчівська загальноосвітня школа I-III ступенів Рівненська Підзамче англійська
22 Рівненська класична гімназія “Престиж” Рівненська Рівне англійська
23 Рівненська спеціалізована школа
I – III ступенів № 15
Рівненська Рівне французька, англійська
24 Чудельська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненська Чудель німецька, англійська
25 Шепетинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рівненська Шепетин англійська

 

Тренери програми GoCamp

 

1 Солімчук Катерина Миколаївна, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2016» Рівненська Рівненська класична гімназія “Престиж” Рівненської міської ради