Реформування освіти в умовах децентралізації обговорили на Млинівщині (+ПРЕЗЕНТАЦІЇ)

23.11.2018

У Млинівській ОТГ відбувся кущовий семінар, організований Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування та ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, спільно з Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації на тему: «Реформування освіти в умовах децентралізації з урахуванням законодавства України та досвіду Республіки Польща».

Нагадаємо, ще це вже друга зустріч за підсумками поїздки делегації освітян Рівненщини до Республіки Польща.

«За сім днів у Польщі ми встигли ознайомитися із основними пріоритетами нової освітянської реформи. Співставити українську та польську децентралізацію, автономію, оптимізацію, джерела фінансування. Виокремити досягнення, які можна імплементувати в нашій державі», – зазначив начальник освіти і науки РОДА Григорій Таргонський.

Семінар пройшов у відкритому форматі та діалозі. На прикладі Млинівської та Демидівської ОТГ обговорили недосконалу мережу освітніх закладів, яка впливає на недофінансування.

Спікер, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти профільного управління  Святослав Сидорук розповів про перспективи системи управління освітою, зауваживши, що вже сьогодні, потрібно звернути увагу на спрямування закладів та ліцензування.

Проректор РОІППО В’ячеслав Долід звернув увагу на оновлений формат курсів підвищення кваліфікації та сертифікацію.

Ділилися своїми враженнями від децентралізації та впровадженням освітньої реформи в громадах начальники відділів освіти, культури і туризму ОТГ Галина Смолярчук з Козина, Олена Грицюта з Демидівки та Тамара Доманська з Млинова.

Презентації можна скачати за посиланням

22.11.2018_Презентацiя_в_Млинiв КОЗИНСЬКА ОТГ

млинiв_семiнар ДЕМИДІСЬКА ОТГ

Презентац__Пол_ща УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

22.11.2018_Презентацiя_в_Млинiв МЛИНІВСЬКА ОТГ

Презентація Долід РОІППО

По завершенню, усі учасники могли ознайомитися з перевтіленнями Млинівської школи №3, побачити оригінальний стиль Нового освітнього простору та як оснащені класи Нової української школи.