Реформа в інтернатах: нарада в управлінні освіти

21.06.2019

В управлінні освіти і науки РОДА відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування.

Нещодавно були затверджені положення про спеціальну школу, навчально-реабілітаційний центр та санаторну школу.

Варто зазначити, що на останній сесії Рівненської обласної ради були прийняті статути у новій редакції 16 закладів освіти обласного підпорядкування.

Відтепер, на Рівненщині функціонуватиме 13 спеціальних шкіл, 2 санаторні та 4 спеціалізованих (наукового, мистецького, військового та спортивного напрямку), які забезпечуватимуть навчання понад 3 тисячам дітей.

Про організацію освітньої роботи закладів, які змінили свої статути згідно нових положень розповіла заступник начальника управління – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Ладюк.

Презентація у посиланні 1_Презентація_20.06.19

Про державну політику в сфері інституційного догляду дітей доповів начальник служби у справах дітей Рівненської обласної державної адміністрації Віктор Марчук.

Про розбудову внутрішньої системи якості освіти в закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування, про прозорість та інформаційну відкритість закладу освіти розповіла проректор з науково-методичної роботи РОІППО, кандидат педагогічних наук Надія Мельник.

Презентація у посиланні Мельник Н.А. ВСЯО – скорочено

Про посилення протипожежного захисту об’єктів у пожежонебезпечний весняно-літній період та забезпечення виконання заходів з пожежної безпеки та охорони праці за I півріччя 2019 року доповів головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки облдержадміністрації Володимир Петренчук.

За підсумками наради дано протокольні доручення.