Проведено змагання зі спортивного туризму

16.05.2017

У лісовому масиві поблизу с.Маринин Березнівського району було проведено змагання зі спортивного туризму у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини. У змаганнях взяли участь 130 осіб із 13 команд, які представляли Млинівський, Рівненський, Дубенський, Острозький, Корецький, Костопільський, Рокитнівський, Дубровицький, Березнівський, Здолбунівський, Сарненський райони, місто Рівне та команда Бугринської об’єднаної територіальної громади.

Змагання проводились на дистанціях «Крос-похід» та «Смуга перешкод».

Переможцями та призерами змагань на дистанції «Смуга перешкод» серед юнаків стали Давидюк Тарас з команди Острозького району, Петрик Олег з команди Рівненського району, Парфенюк Вадим з команди Острозького району.

Переможцями та призерами змагань на дистанції «Смуга перешкод» серед дівчат стали Якименко Любов з команди Рівненського району, Єремейчук Лілія з команди Рокитнівського району та Герасимчук Анна з команди Дубенського району.

У командному заліку на дистанції «Смуга перешкод» перше місце у команди Рівненського району, друге у команди Острозького району і третє посіла команда Дубенського району.

Переможцями та призерами змагань на дистанції «Крос-похід» стали команди Острозького, Рівненського та Дубенського районів.

Переможцем змагань зі спортивного туризму у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини у загальнокомандному заліку стала команда Острозького району, друге та третє місця вибороли команди Рівненського та Дубенського районів.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені, кубками та дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

 

Директор                                                                                                Григор В.М.