Проведено виїзну координаційно-методичну раду з туристсько-краєзнавчої роботи

02.04.2018

Відбулось виїзне засідання обласної координаційно-методичної ради з питань розвитку туристсько-краєзнавчої роботи в позашкільних та загальноосвітніх закладах Здолбунівського району. В її роботі взяли участь: головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки облдержадміністрації Ангеліна Ровкач, начальник відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Ігор Антонюк, директор КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» Ольга Криж,  відповідальні за туристсько краєзнавчий напрямок роботи в Здолбунівському районі та методичний склад Рівненської обласної станції юних туристів.

Основне  питання, що обговорювалась на засіданні – стан, проблеми і перспективи туристсько-краєзнавчої роботи в навчальних закладах району. Значну увагу приділили обговоренню питання організації  та проведення змагань зі спортивного туризму у залік Спартакіади школярів Рівненщини, обласного зльоту юних туристів-краєзнавців та обласних змагань з польових геологічних досліджень, які відбудуться у квітні.

Відео-презентації Тетяни Сай та Наталії Паламар наочно розкрили напрямки  туристсько-краєзнавчої роботи та розвиток музейної справи у сфері освіти  Здолбунівського району.

На завершення засідання присутні ознайомились з експозиціями шкільного музею та за підсумками роботи затвердили  протокольні доручення.