Проведено туристично-краєзнавчий семінар для керівників команд

30.03.2018

У Рівненській обласній станції юних туристів було проведено семінар керівників команд Рівненщини зльоту юних туристів-краєзнавців, змагань з польових геологічних досліджень та змагань зі спортивного орієнтування  і спортивного туризму у залік Спартакіади школярів, Чемпіонату з водного  туризму. Серед учасників – 35 представників адміністративних територій області.

Програма семінару передбачала роботу в трьох секціях. Учасники обговорили питання практичної підготовки та організації обласного зльоту юних туристів-краєзнавців, обласних змагань з польових геологічних досліджень та змагань зі спортивного орієнтування  і спортивного туризму у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини.

Начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Святослав Сидорук у своєму виступі акцентував увагу  на особливостях  проведення туристсько-краєзнавчих та військово-патріотичних заходів.

На завершення, учасникам семінару були надані інформаційно-методичні матеріали щодо підготовки та проведення вищезазначених заходів туристського напрямку.