Проведено семінар для керівників гуртків військово-патріотичного спрямування, за програмою гуртка «Джура»

22.02.2018

У Рівненській обласній станції юних туристів було проведено обласний семінар для керівників  гуртків військово-патріотичного спрямування, які працюють за програмою гуртка «Джура». У семінарі, який складався з теоретичної та практичної частин, взяли участь понад 40 учасників. Метою семінару було вдосконалення стратегії патріотичного виховання в сучасних умовах, підвищення рівня організації ефективної роботи гуртків «Джура» та підготовки учнівських команд (роїв) до ІІ (обласного) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Особливу увагу на семінарі було приділено теоретичним та практичним турам консультативного практикуму з тактичної медицини, що тривали більше трьох годин. Провела його інструктор з тактичної медицини Тетяна Воронцова, координатор ГО «Рівне-Такмед». Заняття мали за мету навчити присутніх наданню долікарської медичної допомоги в умовах військових дій та в мирний час.

У заключній частині семінару усі присутні мали змогу ознайомитись з новими Типовими правилами і умовами проведення змагань і конкурсів шкільного, І (районного (міського), ІІ (обласного ) і ІІІ (Всеукраїнського) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), розробленими Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. Всі учасники активно долучились дообговорення цього документу та вирішили внести пропозиції щодо зміни правил проведення обласного етапу гри «Джура».