Проведено семінар для керівників драматичних гуртків

07.02.2018

У Навчально-методичному центрі естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області відбувся семінар з керівниками драматичних гуртків.  Тема: «Методичні основи розвитку мовного голосу та сценічного мовлення».

Із вітальним словом до 23 учасників семінару звернувся директор центру Володимир Климюк. Методист Марія Наконечна розповіла про роль естетичної культури в особистості учня та роль мистецтва. Зауважила, що участь дітей у театральних постановках та на конкурсі читців-декламаторів навчає думати, аналізувати, відкривати нове в собі і навколишньому світі. Про словесний та логічний наголос в художньому тексті розповіла методист Аліна Яковлєва.

На семінар, також, була запрошена заслужена артистка України, артистка Рівненського академічного українського музично-драматичного театру Галина Цьомик, яка ознайомила з методичними основами розвитку мовного голосу та сценічного мовлення, секретами оволодіння внутрішньою словесною дією на матеріалі твору Василя Симоненка «Чорна підкова» та інтимної лірики Валентини Малишко.

По закінченню обговорили робочі питання та поділилися своїми напрацюваннями.