Проведено обласний зліт юних туристів-краєзнавців

03.05.2018

У лісовому масиві поблизу с.Залісся, що на Здолбунівщині, Рівненською обласною станцією юних туристів було проведено обласний зліт юних туристів-краєзнавців.

Привітали учасників – начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації  Святослав Сидорук, начальник відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Ігор Антонюк, голова гуманітарної комісії Рівненської обласної ради Алла Черній.

Головним завданням зльоту було виявлення та вивчення кращого досвіду туристсько-краєзнавчої і пошукової роботи учнівської молоді, поглиблення знань учнів з природи, історії і культури рідного краю, підвищення рівня краєзнавчої та туристсько-спортивної підготовки.

У змаганнях  взяли участь 90 учасників,  які представляли Дубенський, Здолбунівський, Острозький, Рівненський, Сарненський, райони, а також представники Демидівської, Млинівської, Клесівської та Козинської об’єднаних територіальних громад.

Програма зльоту передбачала роботу за напрямами історичного краєзнавства, географічного краєзнавства, екології,  археології, фольклору та етнографії. До програми зльоту входили основні види змагань: проходження туристсько-краєзнавчого експедиційного маршруту, робота творчих майстерень та проведення залікових конкурсів (фольклорної пісні, в’язання туристських вузлів,  та конкурс « Презентація команди»).

Переможцями обласного зльоту юних туристів-краєзнавців у загальному заліку стали — команда Здолбунівського району (керівник Гнатюк В.В.), друге місце посіла команда  Млинівського району (керівник Демидюк Л.А.), третє місце у команди Дубенського району (керівник Кравець Н.В.).