Проведено обласний семінар з відповідальними за музейну справу

01.03.2018

У Рівненській обласній станції юних туристів було проведено обласний семінар відповідальних за музейну справу в управліннях освітою районних держадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення,об’єднаних територіальних громадах області.

У роботі семінару взяли участь представники з 17 територій Рівненщини.

«Робота музею закладу освіти охоплює широкі науково-освітні, дослідницькі, естетичні та виховні завдання. Він є ефективним осередком навчання, відкриває великі можливості щодо організації туристсько-краєзнавчої роботи та національно-патріотичного виховання учнівської молоді,- наголосила вона у своєму виступі», – зазначила заступник  директора комунального закладу «Рівненська обласна станція  юних туристів» Брончук Н.О.

Про роль музею навчального закладу в підвищенні ефективності навчально-виховного процесу наголосила у своєму виступі Мінакова Н.Г., методист кабінету виховної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної  освіти.

Про стан та перспективи розвитку музеїв у навчальних закладах областіта підготовку пакету документів для взяття на облік шкільних музеїв, що відповідають вимогам Положення про музеї при закладах освіти, а також про підготовку документації шкільних музеїв для присвоєння та підтвердження  звання «Зразковий музей»,  ознайомила Мельничук В.В., завідуюча туристсько-краєзнавчим відділом  закладу.

У ході семінару присутні мали змогу поділитись власним досвідом, рекомендаціями, творчими напрацюваннями та отримати необхідну методичну допомогу.