Проведено обласний семінар з картингу і мопедистів та мотоциклістів

16.02.2018

У Костопільському центрі технічної творчості та комп’ютерних технологій відбувся обласний семінар керівників творчих об’єднань «Картинг» і «Мопедисти та мотоциклісти». Тема: «Організація роботи технічних гуртків в умовах сучасного міста». У роботі семінару взяли участь 12 керівники гуртків з шести закладів позашкільної освіти області.

Серед виступаючих:

  • Головач Оксана, методист Костопільського районного методичного кабінету, яка розповіла про вагомий внесок позашкільної освіти у вихованні та навчанні молоді.
  • Гончарук Ігор, директор Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій, який презентував навчальний заклад, технічні об’єднання, що у ньому працюють, та розповів про творчі здобутки колективу.
  • Примачок Віктор, методист Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  зосередив увагу на змінах в Положенні про Всеукраїнські відкриті заходи із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості.
  • Магрело Микола, завідувач відділу Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій, розповів про організацію роботи технічних гуртків в умовах сучасного міста та переобладнання дорожнього мотоцикла під потреби мотогуртка.

Керівники гуртків Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій Нікончук Микола і Ваховський Віктор поділились власними напрацюваннями у підготовці мототехніки до навчально-тренувального процесу.

Завершився семінар обговоренням змін у проведенні обласних змагань учнівської молоді.