Проведено обласний семінар для методистів

24.10.2018

Рівненським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді на базі КЗ «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради було проведено обласний семінар для методистів з теми: «Виявлення, розвиток та підтримка юних талантів та обдарувань. Стимулювання їх самовдосконалення»

У семінарі взяли участь 24 представники закладів позашкільної освіти області.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася Карповець Наталія Василівна, директор КЗ «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, яка розповіла про свій заклад освіти та побажала плідної роботи учасникам семінару.

Мельничук Лідія Степанівна, завідувач комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради ознайомила присутніх із здобутками та перспективами освітян Березнівщини.

«Храм мистецтва і таланту» – презентація закладу (перегляд відеофільмів про творчу діяльність Зразкового художнього колективу студії декоративно-прикладного мистецтва «Клубок», Зразкового художнього хореографічного колективу «Шанс»), огляд робочих кабінетів, Кундас Т.А., заввідділом організаційно-масової роботи КЗ «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» та Іванова Н.О., заступник директора КЗ «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради

Методичний блок розпочався психологічним порадником «Стрес – менеджмент або як досягти рівноваги і впевненості», підготувала Кисюк Людмила Сергіївна, заступник директора, керівник гуртків – методист, психолог КЗ «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради. А міні-тренінг «ЗПО в умовах модернізації освіти», провела Іванюк Людмила Миколаївна, методист КЗ «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради.

У практичній частині семінару методисти мали змогу відвідати

«Творчу майстерню педагога» та навчитися виготовляти чудові вироби:

майстер-клас з паперопластики «Подарунок-сувенір», Новак Світлана Ростиславівна, керівник Зразкової студії декоративно-прикладного  мистецтва «Клубок»;

майстер-клас «Берегиня роду». Ліплення з глини. Ладецька Вікторія Віталіївна, керівник гуртків декоративно-прикладного мистецтва;

майстер-клас з образотворчого мистецтва, Воробей Олена Василівна, керівник студії образотворчого мистецтва.

Зайченко Олександр Петрович, керівник гуртка – методист розказав як виховує справжніх козаків та показав фрагмент заняття гуртка «Бойовий гопак»

Керівники колективу: Горковець Ольга Вікторівна, Кисюк Людмила Сергіївна ознайомили із творчістю Зразкового художнього хореографічного колективу «Шанс» та провели танц-клас з усіма присутніми гостями.

 Не оминули увагою учасники семінару виставки виробів декоративно-прикладного мистецтва – творчих здобутків вихованців та педагогів закладу (в кабінетах).

По завершенню семінару підвели підсумки роботи творчим діалогом методистів закладів позашкільної освіти з питань розвитку професійної компетентності та оновлення змісту та форм освітньої діяльності в закладах позашкільної освіти.

Обмін досвідом роботи «Творче перехрестя» на якому обговорили методичні рекомендації для подальшого їх використання у роботі закладів позашкільної освіти.