Проведено обласний семінар з судномоделювання

25.01.2018

У Рівненському міському центрі творчості учнівської молоді відбувся обласний профільний семінар для керівників творчих об’єднань з судномоделювання.  Тема: «Найпростіші моделі для юних судномоделістів». Участь взяли 9 керівників гуртків із 8 закладів позашкільної освіти області.

До учасників семінару звернулась заступник директора «Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді» Каленська Ю.М., дякуючи керівникам творчих об’єднань за плідну працю і результативні виступи команди області на Всеукраїнських змаганнях з судномоделювання.

Завідувач відділу Мандзюк Р.К. розповів про творчі здобутки колективу спортивно-технічного відділу та про професійну орієнтацію на гуртках Центру.

Методист закладу Примачок В.В. зосередив увагу присутніх на змінах у Положенні про Всеукраїнські відкриті заходи із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості  серед дітей та учнівської молоді із можливими змінами в обласних змаганнях та ознайомив з кресленнями найпростіших моделей суден для юних судномоделістів.

Керівник гуртків Хоменчук В.М. провів майстер-клас «Виготовлення катера» та поділився досвідом налаштування судномоделі класу F4-A.

Керівник гуртків Дубенської міської станції юних техніків Маковецький С.В. ознайомив з власною конструкцією судномоделі класу F3-Е, її особливостями та нюансами виготовлення.

Насичена, змістовна програма обласного семінару сприяла створенню ділової атмосфери, зацікавленому професійному спілкуванню.

Закінчився семінар обговоренням змін у проведенні обласних змагань учнівської молоді з судномодельного спорту та обміном технічної документації та креслень.