Проведено обласний семінар для керівників творчих об’єднань з фото- та кінолюбительства

19.04.2018

У Рівненському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний семінар для керівників творчих об’єднань з фото та кінолюбительства з теми: «Фотографія у контексті візуальної реклами: українські реалії». Участь взяли 12 керівників творчих об’єднань з фото та кінолюбительства з позашкільних навчальних закладів області.

Із вітальним словом до учасників семінару звернулися заступник директора закладу Юлія Каленська. Фотограф, член правління Національної Спілки фотохудожників України Олександр Харват провів огляд використання фотографії у візуальній рекламі та ознайомив присутніх з українськими реаліями розміщення рекламних банерів у містах. А керівник творчого об’єднання з фотолюбительства Олег Гордієнко показав, як можна створити власний рекламний банер за допомогою безкоштовних сайтів.

З презентацією про проблеми формування особистості дитини у родині засобами художнього кіно перед присутніми виступив Тарасюк В.В., керівник гуртків Рівненського міського центру творчості учнівської молоді. На основі робіт своїх гуртківців, він показав як засобами кіномистецтва педагог разом із батьками має можливість впливати на розвиток особистості дитини.

Питання семінару були сплановані таким чином, щоб охопити також і важливі моменти підготовки вихованців творчих об’єднань до обласного конкурсу-змагання юних фотолюбителів «Ми – діти України», який буде проводитись у травні місяці.

На завершення заходу був проведений калейдоскоп думок, на якому всі присутні обговорили шляхи покращання фото- та кіномистецтва Рівненщини засобами позашкільної освіти. Насичена, змістовна програма обласного семінару сприяла створенню творчої атмосфери, зацікавленому професійному спілкуванню.