Проведено обласний семінар для керівників гуртків з картингу, мопедистів та мотоциклістів

27.09.2018

У Здолбунові відбувся обласний семінар керівників творчих об’єднань «Картинг» і «Мопедисти та мотоциклісти» з теми «Налаштування та регулювання двигуна V-50/V-501».

У роботі семінару взяли участь 13 представників із восьми закладів позашкільної освіти області.

Із вітальним словом до учасників семінару звернулася Титечко Павло, завідувач відділу «Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді».

Серед виступаючих:

Ольшевський Олег, заступник директора Здолбунівської районної станції юних техніків, який презентував навчальний заклад, технічні об’єднання, що у ньому працюють, та розповів про творчі здобутки колективу.

Примачок Віктор, методист Рівненського обласного центру проаналізував участь команд в обласних змаганнях. Розповів про перспективи розвитку гуртків «Картинг» і «Мопедисти та мотоциклісти» в області.

Грушицький Сергій, керівник гуртків Здолбунівської районної станції провів майстер-клас «Налаштування та регулювання двигуна V-50/V-501».

Жданов Сергій, керівник гуртків Острозького районного будинку школяра розповів про регулювання та підготовку до змагань карта «Піонер-Н».

Завершився семінар обміном досвіду у підготовці до навчально-тренувального процесу у творчих об’єднаннях даних напрямків в області.