Проведено обласний конкурс зі стендового моделювання

16.11.2017

Історико-технічне стендове моделювання – один з найцікавіших та найскладніших напрямків науково-технічної творчості. Адже для того, щоб побудувати точну копію корабля, літака, автомобіля чи будь якого іншого експонату потрібно досконало вивчити історію, чітко розібратись з пофарбуванням та оздобленням. Деякі моделі виготовляють та вдосконалюють роками.

Під егідою комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради даний напрямок культивується та розвивається в області.

14-15 листопада 2017 року відбувся відкритий обласний конкурс учнівської молоді зі стендового моделювання. Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Конкурс створений задля підтримки обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до розвитку власних творчих здібностей та власної творчої діяльності, розвиток та залучення до технічної творчості, вивчення історії розвитку техніки, задоволення її потреб у творчій самореалізації. Даний напрям в позашкільній освіті пов’язаний з тим, що він зосереджений на сучасних проблемах і має прикладне спрямування.

У заході брало участь 23 учасники із 6 районів та міст області. Категорія учасників – учнівська молодь (до 18 років).

Переможці особистого заліку та команди-призери були нагороджені дипломами.

 

Розподіл місць:

Дубенська міська станція юних техніків – І місце,

Костопільський центр технічної творчості та комп’ютерних технологій – ІІ місце;

Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді – ІІІ місце.