Проведено обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій

03.12.2018

Рівненським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з Навчально-науковим інститутом автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки  Національного університету водного господарства та природокористування був проведений обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій було проведено конкурс учнівської молоді з інформаційної технології.

У заході взяли участь 48 учасників із 18 навчальних закладів області. Категорія учасників – учнівська молодь (до 18 років).

Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Веб-дизайн» і «Програмування», де учасники виконували контрольне завдання, яке тривало 3 години. Всі учасники конкурсу показали високий рівень знань та практичних навичок роботи з комп’ютерними програмами. Переможці в особистому заліку отримали дипломи комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Переможцями в командному заліку стали:

  • Дубенська міська станція юних техніків – І місце;
  • Здолбунівський район – ІІ місце;
  • Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – ІІІ місце.

Всі учасники конкурсу отримали цінні подарунки від ректорату Національного університету водного господарства та природокористування.