Проведено інструктивно-методичну нараду у режимі он-лайн щодо створення та облаштування ресурсних кімнат

04.04.2019

04 квітня 2019 року в управлінні освіти і науки облдержадміністрації відбулася інструктивно-методична нарада у режимі он-лайн щодо створення та облаштування ресурсних кімнат у закладах загальної середньої освіти для працівників відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад відповідальних за організацію інклюзивного навчання та директорів закладів загальної середньої освіти, в яких планується облаштування ресурсних кімнат.

Нагадуємо, що влітку 2017 року дружина Президента України Марина Порошенко разом із Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадієм Зубком, першим заступником МОН Володимиром Ковтунцем презентували у Дніпропетровській області проект ресурсної кімнати для дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних школах України.

Головна ідея створення ресурсних кімнат – забезпечити рівний доступ до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом створення комфортного простору для організації процесу їх навчання у закладах загальної середньої освіти на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.

Для Рівненської області обсяг освітньої субвенції на придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат складає 2 809,4 тис. грн. (приблизно 117 тис. грн. на одну ресурсну кімнату). Заплановано створення 24 ресурсних кімнат до вересня 2019 року.

Завантажити презентацію