Проведено Форум батьківської громадськості: співпраця району та ОТГ

07.05.2018

Управлінням освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації за участю Миляцької та Висоцької ОТГ  було проведено ХІІ районний Форум батьківської громадськості.  Тема: «Роль батьківської громадськості у державно-громадській моделі управління освітою в умовах децентралізації та реалізації Закону України «Про освіту».

У Форумі  взяли участь керівники освітніх закладів,  заступники директорів з виховної роботи,  представники районної ради старшокласників.

Учасників батьківського форуму привітали переможці районного конкурсу  української естрадної пісні «Юна зірка» та районного конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» ( учні Дубровицького НВК «Ліцей-школа», Дубровицької  ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  Орв’яницького  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»).

 Начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації,  Ніна Стасюк висвітлила  перспективи  упровадження нового освітнього простору в районі,  забезпечення готовності закладів загальної середньої освіти до реалізації державного стандарту початкової освіти.

Головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації Рабешко Галина розповіла про повноваження батьківської громадськості в умовах децентралізації та нового Закону України  «Про освіту».

Директор Удрицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Миляцької ОТГ Ящук Микола поділився досвідом роботи з реалізації Концепції Нової української школи в умовах новоствореної територіальної громади. Директор Сварицевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Полюхович Олена зупинилась на питаннях  організації діяльності опорної школи. Шляхи запровадження інклюзивної освіти  та створення інклюзивно-ресурсного центру в освіті розкрила  батькам в.о. директора «Дубровицького інклюзивно-ресурсного центру» Дубровицької районної ради Твердюк Тетяна.

Голова учнівського самоврядування Висоцької ЗОШ І-ІІІ ст., член районної ради старшокласників Кухар Дарина розповіла про роботу районної ради старшокласників за навчальний рік та  формування організаторських та управлінських умінь учнів в процесі роботи в органах учнівського самоврядування. Голова районної батьківської ради Родзін І.М. проаналізувала роботу за рік та наголосила, що  в умовах децентралізації та реалізації Концепції Нової української школи батьківській громадськості потрібно виходити на новий рівень співпраці з органами місцевого самоврядування,  виконавчою владою, громадськими організаціями.

Ніна Іванівна Стасюк  підвела підсумки роботи форуму та висловила побажання подальшої тісної співпраці між закладами  освіти та батьківською громадськістю.

За результатами роботи форуму було прийнято резолюцію.