Проведено еколого-краєзнавчий похід

15.07.2019

З метою екологічного виховання учнів у літній період, дбайливого ставлення до природи, оздоровлення юннатів в екологічно – чистій місцевості 08-11 липня                  2019 року вихованці гуртка „Екологічний театр” під керівництвом  Шехтер Лілії Миколаївни, завідувачем організаційно-масового відділу комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради,   вивчали об’єкти живої природи с. Хрінники Демидівського району Рівненської області  під час еколого-краєзнавчого походу за маршрутом місто  Рівне – село Хрінники Демидівського району  – місто  Рівне.

Табір базувався  у с. Хрінники на березі Хрінницького водосховища Демидівського району Рівненської області. Мандруючи екологічною стежкою „Хрінницький ліс” діти вивчали тваринний і рослинний світ Демидівщини, проводили  дослідження стану прибережної смуги Хрінницького водосховища.

В рамках походу діти на практиці пройшли перші уроки школи виживання в природі: навчились розкладати намети, розпалювати багаття, облаштовувати місце таборування, готувати страви на вогнищі, надавати першу медичну допомогу різного характеру. Корисними і захоплюючими для юннатів стали тепле родинне спілкування, школа взаємопідтримки „З любов’ю до світу”, тренінгові заняття з метою зняття психоемоційного напруження, бесіди духовного спрямування, відверта розмова Я вибираю здоров’я”, метою якої було привернути увагу учнівської молоді до важливості підбору системи харчування  – однієї з складових збереження здоров’я.

В рамках походу діти розчистили від сміття територію табору, загартовувались оздоровчими купаннями в озері, заготовляли лікарську сировину, вивчали рослинний та тваринний світ, складали та співали пісні під гітару біля вечірнього вогнища,  ділились враженнями  під час гри „Інтерв’ю”. На завершення програми походу склали мюзикл „Подорож у майбутнє триває”.

В.о. директора Станції юних натуралістів                                          Л.ГАЙДАЧЕНКО