Програма GLOBE на Рівненщині

16.06.2017

Проведено Всеукраїнський навчальний тренінг для координаторів програми GLOBE в Україні на тему «Реалізація Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE в освітніх закладах України».

У заході взяли участь 13 координаторів науково-освітньої програми GLOBE із 7 областей України.

Учасники тренінгу звітували про діяльність навчальних закладів за програмою GLOBE в своїх регіонах впродовж 2016-2017 навчального року. Координатори програми відвідали Костопільський завод скловиробів, геологічний заказник «Базальтові стовпи», музейно-парковий комплекс «Музей лісу», навчально-науковий інститут агроекології та землеустрою Національного університету водного господарства та природокористування.

Ознайомились з ощадливими біотехнологічними методами переробки відходів деревообробної промисловості. Прослухали тренінгове заняття «Польове ґрунтознавство: характеристики ґрунту, особливості відбору зразків для проведення досліджень».

По закінченню координаторам було вручено сертифікати вчителів GLOBE міжнародного зразка, що дають право працювати за програмою і вносити дані спостережень та досліджень на веб-сайт GLOBE.